Weer volwaardige spelers door EziGolf Tourer

Ze zijn op leeftijd, maar nog altijd verslingerd aan hun sport. Tinus Kuiper, Ton Frazer en Desi Verver golfen wanneer het maar kan. En sinds enkele weken spelen ze hun rondjes terwijl ze zich voortbewegen op de EziGolf Tourer.
Op de golfbaan van Golfclub Almelo zijn ze bekende gezichten. Tinus Kuiper (80), Ton Frazer (86) en Desi Verver (79) slaan er nog altijd een balletje. Sinds kort doen ze dat dus met hun speciale elektrische EziGolf Tourer. Door hun leeftijd en fysieke ongemakken was het voor de enthousiaste mannen niet meer goed mogelijk om achttien holes te lopen. Dat lukt nu weer prima met de Tourer of ook wel E-rider op vier wielen.
Vol trots tonen Kuiper, Frazer en Verver hun nieuwe elektrische metgezel aan andere golfers. Desi Verver hoorde van de elektrische Tourer en besloot bij de firma EziGolf in Fijnaart ergens tussen Rotterdam en Breda een dergelijke E-rider op te halen. De Tourer is deels opvouwbaar en de golftas is makkelijk voorop te bevestigen. ,,Je moet het stuur echt naar links en rechts bewegen en om van koers te veranderen, na een paar keer oefenen heb je dat wel onder de knie’’, legt Verver uit. Ook voor Kuiper en Frazer is dat geen probleem. Onder de dames bij de club zijn er ook al enkele belangstellenden voor een dergelijke E-rider.
,,Wij kunnen nu weer volwaardig meedraaien en horen er weer helemaal bij’’, stellen de heren vergenoegd vast. ,,Ik heb onlangs zonder problemen achttien holes gespeeld. Superleuk dat dit weer kan’’, aldus een blije Ton Frazer. Hij wordt aangevuld door Desi Verver: ,,Eerder moest ik wel drie dagen uitrusten als ik een ronde gelopen had, nu rijd ik met mijn Tourer drie dagen achtereen mee. Natuurlijk loop ik tussendoor nog genoeg, want ik moet natuurlijk wel de bal slaan.’’ De accu kan ongeveer vijftien kilometer mee voor deze weer opgeladen moet worden.
Tinus Kuiper vindt het een superuitvinding en is nu weer veel vaker op de golfbaan te vinden. ,,Er wordt nog steeds hard gewerkt aan de golfbaan, maar ik vind hem nu al de mooiste par 3 baan van de regio’’, zegt Frazer. Alle drie zijn ze ervan overtuigd dat ze op deze manier nog wel een hele tijd mee kunnen draaien bij Golfclub Almelo.
Ook interesse voor de EziGolf Tourer? Neem dan eens een kijkje op de website Ezigolf.nl.
Tekst deels ontleend aan Lokaal Twente.